czwartek, 22 października 2015

Lisi breloczek

Witam serdecznie :)

Krótko po opublikowaniu postu z szydełkowym liskiem, zostałam poproszona o zrobienie podobnego, jednak w formie breloczka. Przez pierwsze kilka dni głowiłam się nad nim strasznie, kilkakrotnie zaczynałam i po chwili prułam wszystko bo wciąż mi coś nie pasowało. 
W końcu stwierdziłam, że zamiast zapatrywać się na większą wersję i próbować go zmniejszyć, zrobię małego całkiem od podstaw i jaki wyjdzie, taki wyjdzie.
I wyszedł naprawdę fajnie :).

Fotki robiłam na szybko wieczorem tuż po skończeniu liska a następnego dnia nie miałam już czasu na fotki i w końcu breloczek został wysłany przesyłką pocztową a ja zostałam z takimi zdjęciami. Wiem, że niestety są kiepskie jednak musicie mi wybaczyć. 


Lisek ma 7 cm wysokości + sznureczek 3,5 cm.
Włóczka Kotek, szydełko 2,5 mm.


Jak Wam się podoba? Mi  przypadł do gustu, co najważniejsze osoba, która go zamówiła jest zachwycona, a ja mam już zamówienia na dwa kolejne liski ;). 


Między czasie zrobiłam już kilka makramowych robótek, ale przez te szare deszczowe dni i brak czasu nie mam kiedy zrobić im jakichkolwiek zdjęć. Jednak mam nadzieję, że niedługo uda mi się to nadrobić i w najbliższym czasie pojawi się kilka nowych postów z pracami :)

Pozdrawiam serdecznie,
Dagus91

7 komentarzy:

 1. Lisek tradycyjnie się udał. Widać, że tworzenie od podstaw Ci wychodzi,a najlepszym dowodem na to jest ostatnio spore zapotrzebowanie na tego słodkiego liska :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lisek jest ekstra. Mały ale dzik :) tzn. lis Jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny lisek nawet bardziej mi się podoba niż ten większy :-). Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudny ♥ Zakochałam się :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)